• Wycieczka klas I-IV

• Dnia 26 maja 2023r. w Dzień Matki uczniowie klas I-IV wybrali się warsztaty Flower Box. Przygotowali tam bukiety kwiatów dla swoich mam. Wcześniej kwiaty te samodzielnie zerwali na łące. Ich bukiety były skomponowane sercem. Uczniowie uczestniczyli też w podchodach, rozwiązywali zagadki, malowali na folii. Następnie zjadali się kiełbaskami i ziemniakami z ogniska. Nie zabrało waty cukrowej i popcornu. Na koniec wycieczki dzieci miały przyjemność zwiedzić Siennickie Muzeum Szkolne, gdzie kustosz Tadeusz Gnoiński przybliżył im historię Siennicy oraz pokazał najcenniejsze eksponaty. Wycieczka była bardzo udana, a dzieci wróciły do szkoły w szampańskich nastrojach.

• Wyniki konkursu fotograficznego

• Wyniki konkursu fotograficznego pt. "MIKROŚWIAT W OBIEKTYWIE ":

1 miejsce: Zuzanna Laskus kl. 7

2 miejsce Filip Olsiński kl. 4

3 miejsce Julia Domańska kl. 8

Wyróżnienie Julia Kwiatkowska kl. 7

Organizator konkursu p. Iwona Jagiełło.

Gratulujemy!👏👏👏😊

• "GMO - dobro, czy zło"

• Klasa 8 wzięła udział w projekcie edukacyjnym pt.: "GMO - dobro, czy zło", którego celem było zgłębienie tematyki GMO (organizmów genetycznie zmodyfikowanych) oraz edukacja dzieci i dorosłych. Nasi "eksperci" zaprezentowali swoje stanowiska podczas debaty, której uczestnikami byli uczniowie klas V-VII oraz nauczyciele.

• Otwarta lekcja muzyki

• Otwarta lekcja muzyki zorganizowana przez p. Karola. 😊🎼🎶🎙🎤🎷🎸🎹

Mieliśmy przyjemność wysłuchać krótkiego koncertu przygotowanego

przez naszego nauczyciela muzyki i zaproszonych przez niego gości.

• Konkurs plastyczny - rozstrzygnięcie

• Konkurs Plastyczny "Zakładka do książki" rozstrzygnięty:
            1 miejsce - Emilia Stojak kl. VI
            2 miejsce - Szymon Korzeń kl. II
            3 miejsce - Inga Matosek Roczne przygotowanie przedszkolne
            WYRÓŻNIENIE - Kacper Kurdej kl. II

Gratulujemy!!! 🤗

• Podsumowanie zbiórki elektrośmieci

• Z radością informujemy, iż otrzymaliśmy podsumowanie zbiórki elektrośmieci w naszej szkole.

Zebraliśmy 3150 kg zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie w akcję zbiórki elektroodpadów.

• Arteterapia

• Dziś, 8 maja na zajęciach arteterapii tworzyliśmy masę z mąki ziemniaczanej, pianki do golenia i płynu do naczyń. Stymulowaliśmy zmysł dotyku oraz węchu. Nie baliśmy się pobrudzić. 😊